Săptămâna mehedințeană vă prezintă și va ține la curent cu programul amicalelor și rezultatelor echipelor de Liga 2 și Liga 3 în pauza competițională de iarnă.

Viitorul Șimian vizează calificarea în play-off
22 ian13:00 Unirea Dej – FC Hermannstadt 0-1
13:00 CSM Deva – CSC Selimber 3-1
26 ian12:00 CSC Selimbar – FC Hermannstadt 3-3
12:00 CSM Deva – Viitorul Pandurii Tg. Jiu 1-3
28 ian15:00 Unirea Dej – Ariesul Turda 3-0
11:30 Universitatea Cluj – Sanatatea Cluj
12:00 CSC Selimbar – Unirea Ungheni
29 ian10:30 Somesul Dej – Progresul Somcuta Mare 2-3
13:00 Gloria Bistrita – SCM Zalau 1-2
14:00 Ariesul Turda – Sportul Simleu Silvaniei 0-1
15:00 Metalurgistul Cugir – Industria Galda 2-0
15:00 Corvinul Hunedoara – Progresul Ezeris 7-0
15:00 CSM Resita – Phoenix Buzias 4-0
1 feb15:45 Unirea Dej -Sanatatea Cluj
2 feb12:00 CSM Satu Mare – CAO Oradea
13:00 CSA Steaua București – Jiul Petroșani 7-1
16:00 Poli Timisoara – CSC Dumbravita 7-0
4 feb12:00 Sanatatea Cluj – Minaur Baia Mare
5 febUnirea Ungheni – Sportul Simleu Silvaniei
Progresul Somcuta Mare – CSM Satu Mare
14:00 SCM Zalau – Metalurgistul Cugir
12:00 Pandurii Târgu Jiu – Minerul Costești
12:00 Viitorul Șimian – CS Universitatea Craiova 2
13:00 CSM Reșița – Politehnica Timișoara
9 febOra 12:00 Gilortul Targu Carbunesti – Pandurii Targu Jiu
SM Satu Mare – Minaur Baia Mare
Minaur Baia Mare – CFR Cluj II
12 febOra 12:00 Pandurii Targu jiu – ACSO Filiasi
Ora 12:00, Viitorul Simian – CSO Turceni
Ora 13:00 Astra – CSA Steaua
CSM Satu Mare – Sportul Simleu Silvaniei
Ora 12:00 Progresul Somcuta Mare – SCM Zalau
CFR Cluj II – Unirea Dej
Academia Viitorul Cluj – Unirea Dej
Ariesul Turda – CS Ocna Mures
CSM Deva – Unirea Iulia Iulia
16 febOra 12:00 Pandurii Târgu Jiu – Viitorul Daesti
Ora 12:00 CSM Slatina – Petrolul Potcoava
Ora 12:00 Universitatea Cluj – Minaur Baia Mare
Ora 15:00 CFR Cluj – Unirea Dej
17
feb
Ora 12:00, ACS Viitorul Șimian – ACSO Filiași, la Craiova
19 febOra 13:00 Viitorul Pandurii Targu Jiu – CSM Slatina
Universitatea Cluj – Metalurgistul Cugir
Viitorul Cluj – Sportul Simleu Silvaniei
Viitorul Cluj – Ariesul Turda
Progresul Somcuta Mare – Sanatatea Cluj
CSC Selimbar – Unirea Dej
25 febOra 15:00, Somesul Dej – Sanatatea Cluj
5 marFC Arges 2 – CSM Slatina
Lotus Baile Felix – Sportul Simleu Silvaniei
Minaur Baia Mare – Progresul Somcuta Mare
SCM Zalau – CSM Satu Mare

Related Posts